Lechia Gdańsk kontra Piast Gliwice – dziś o 20

Już dziś o godzinie 20 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk rozegrany zostanie mecz pomiędzy Lechią Gdańsk a Piatem Gliwice. Będzie to pierwsza rozgrywka, w której weźmie udział nowy trener Lechii- Tomasz Kaczmarek.

Dla przypomnienia sytuację związaną ze zmianą trenera opisywaliśmy we wcześniejszych artykułach: Lechia Gdańsk kończy współpracę z obecnym trenerem oraz Nowa kadra szkoleniowa Lechii Gdańsk

Obie drużyny reprezentują podobne możliwości- zapowiada się więc naprawdę ciekawy mecz. Pytany o strategię na dzisiejszą rozgrywkę, trener tajemniczo unika odpowiedzi. Zapewnia jednak, iż ma dobry pomysł na ustawienie zawodników oraz metody działania.

Przewidywania

Obie drużyny zdeterminowane są do wygranej. Piast traci punkty przez dwie ostatnie przegrane gry. Lechia jest na nieco lepszej pozycji, na swoim koncie ma dwa remisy. Jednak w obu przypadkach pierwsza połowa kończyła się wynikiem 2:0. Lecz przez nieuwagę w obu grach drużynie przeciwników udało się wyrównać wynik. Na szczęście Kaczmarek ma pomysł co poszło nie tak i co najważniejsze- co zrobić aby nie oddawać prowadzenia.

Miejmy nadzieję, że nowy trener wykaże się zdolnościami taktycznymi i faktycznie gdańska drużyna nie popełni poprzednich błędów i zakończy dzisiejszą rozgrywkę zwycięstwem.