Już jutro eliminacje mistrzostw świata kobiecej piłki nożnej

Już jutro, 17 września o godzinie 19 na murawie zmierzą się ze sobą dwie reprezentacje piłki nożnej kobiet. Polska zagra przeciwko Belgii.

Dla chętnych obejrzenia meczu osobiście, wciąż dostępne są darmowe wejściówki na wydarzenie. O akcji #BijemyRekordWGdansku pisaliśmy we wcześniejszym artykule Bezpłatne wejściówki na mecz Belgia-Polska!

Eliminacje Mistrzostw Świata

Jutrzejszy mecz będzie pierwszym rozegranym w ramach eliminacji wystąpieniem Polek. Naszą reprezentacje czekają jeszcze rozgrywki z Albanią, Armenią, Norwegią oraz Kosowem.

Zawodniczki nastawiają się na ciężką rozgrywkę, ale nie tracą ducha. Liczą również na serdeczne wsparcie kibiców. Na pewno donośny doping pomoże uskrzydlić nasze zawodniczki.

Aby ułatwić kibicom bezpieczne kibicowanie Polski Związek Piłki Nożnej, wraz z Miastem Gdańsk wystosował broszurę informacyjną. W Asystencie Kibica znajdziemy informacje o środkach bezpieczeństwa jakie należy zachować podczas pobytu na stadionie. Załączona jest również mapa obiektu wraz z legendom pozwalającą na łatwe zlokalizowanie odpowiedniej bramy wejściowej na obiekt.

Sugerowana godzina pojawienia się na stadionie to 17. Aby umilić oczekiwanie na rozgrywkę zapewniona będzie muzyka oraz stoiska z jedzeniem. Pełen Asystent Kibicia jest do pobrania w załączonym linku.

Kibicie, którzy nie mogą zjawić się na meczu a chcą oglądać mecz na żywo mogą obejrzeć transmisję na TVP Sport oraz w internecie.