Bezpłatne wejściówki na mecz Belgia-Polska! #BijemyRekordWGdansku

Już 17 września o godzinie 19, na murawie Polsat Plus Arena Gdańsk odbędzie się mecz eliminacji Mistrzostw Świata Kobiet 2023. Przeciwko sobie zagrają- reprezentacja Polski oraz reprezentacja Belgi.

#BijemyRekordWGdansku

Organizatorzy w ramach promowania wydarzenia oraz wsparcia naszej reprezentacji, mają do rozdania aż 20 000 bezpłatnych wejściówek. Aby zdobyć bilet należy zarejestrować się na stronie bilety.lechia.pl oraz podać dane osobowe (imię, nazwisko oraz numer PESEL/ numer dowodu osobistego) potrzebnych do przypisania do nas biletu.

Eliminacje do Mistrzostw Świata Kobiet 2023 rozpoczną się 16 września. Inne drużyny z jakimi w fazie grupowej przyjdzie się zmierzyć naszym zawodniczkom to Norwegia, Albania, Kosowo oraz Armenia. Warto przypomnieć, że reprezentantki Polski podczas kwalifikacji zwycięstwo odniosły w 4 meczach (dwa wygrane spotkania przeciwko Mołdawii- 5:0 oraz 3:0, oraz dwa przeciwko Azerbejdżanowi – również 5:0 i 3:0). Jedyny mecz przeciwko reprezentacji Hiszpanii niestety skończył się wynikiem 3:0 dla drużyny żółto-czerwonych. Rozgrywki z drużyną Czech przyniosły remis 0:0 oraz przegraną 2:0. Jednak niedawnego spotkania towarzyskiego, Polki pokonały Czeszki z niesamowitym wynikiem 5:0. 

Belgia w fazie kwalifikacji wygrała 3 na rozegrane 4 mecze. Jedynie reprezentacja Szwajcarii była w stanie skończyć mecz zwycięsko z wynikiem 2:1. 

Jednego możemy być pewni, spotkanie Polska-Belgia na pewno przyniesie wiele emocji. Skoro męska reprezentacja potrafi zebrać wielu widzów i zawsze wywołuje poruszenie- zróbmy to samo dla naszych niesamowitych zawodniczek. Do zobaczenia na stadionie!