Wybór firmy transportowej wcale nie musi być trudny

Na rynku działa wiele firm transportowych, które oferują swoje usługi na różnym poziomie. Wybór nie jest łatwy, ale nie jest powiedziane, że musi być trudny, bo w gąszczu ofert znaleźć można propozycje firmy Transpol z Gdańska, która zapewnia pełen profesjonalizm i oferuje przewóz dowolnego towaru w określone przez klienta miejsce. Dlaczego warto wybrać właśnie tą firmą i jakie dodatkowe usługi może nam ona zaoferować?

Ogromne doświadczenie i działalność nie tylko na terenie Trójmiasta

Transpol jest firmą, która została założona w roku 1987, a więc świadczy swoje usługi od przeszło 20 lat. To sprawia, że posiada ogromne doświadczenie pozwalające zapewnić najlepszą flotę i transport każdego ładunku w dowolne miejsce na świecie. Jeśli szukasz firmy, która specjalizuje się w branży HDS, firma transportowa Transpol z Gdańska wydaje się być idealnym partnerem do każdego zlecenia.

Powierzając swój ładunek kierowcom z Transpolu można liczyć na niski koszt, terminowość dostaw, ale również ubezpieczenie powierzonego ładunku. To bardzo ważne, bo jako właściciel towaru nie musisz obawiać się kolizji drogowych czy innych losowych sytuacji, jakie mogą przydarzyć się w trakcie transportu. Cały ładunek jest ubezpieczony, a zatrudnienie kierowców z dużym doświadczeniem sprawia, że firma ta gwarantuje najwyższą jakość usług.

Rozładunek dachówki z wykorzystaniem HDS

Czy to znaczy, że Transpol jest firmą najdroższą? Oczywiście, że nie! Ceny ustalane są indywidualnie i zależą od wielu czynników, dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się, ile będzie kosztował transport Twojego towaru, skontaktuj się z konsultantem, by poznać ostateczne warunki współpracy, a w razie zainteresowania, podpisać stosowne dokumenty.

Transport z HDS przydatny nie tylko w branży budowlanej

Branża budowlana od lat korzysta z transportu HDS, bo wykorzystanie dźwigu przyczepionego bezpośrednio do samochodu ciężarowego sprawia, iż jeden pracownik odpowiedzialny jest nie tylko za sam transport, ale także załadunek i rozładunek całego towaru. Bardzo ważną zaletą takiego rozwiązania jest możliwość wyładowania towaru w niemal każdych warunkach. Sprawdza się to na budowach, gdzie warunki drogowe są czasem bardzo trudne, ale transport z HDS można wykorzystać tak naprawdę do każdego towaru, który znajduje się na paletach.

Ciężarówka w trakcie załadunku łodzi

W trakcie załadunku operator dźwigu jest w stanie starannie ułożyć palety jedna obok drugiej w taki sposób, by do maksimum wykorzystać wolne miejsce na samochodzie. Jeśli zachodzi taka potrzeba, palety mogą być również ustawiane jedna na drugiej. Spory zasięg dźwigu sprawia, że można go wykorzystać w każdych warunkach, a prostota obsługi i mała awaryjność pozwalają cieszyć się tanim transportem połączonym z rozładunkiem bezpośrednio na placu klienta.

Transport z HDS to jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania opisywana tutaj firma. Jakie usługi może jeszcze zaoferować swoim klientom?

Transport wielkogabarytowy i usługi podnośnikami koszowymi

Firma transportowa Transpol działa nie tylko na terenie Trójmiasta, ale również całego kraju. Swoim klientom ma do zaoferowania o wiele więcej, niż konkurencja. Dzięki nim można przewieść przedmioty wielkogabarytowe, które nie mieszczą się na klasyczne naczepy. Jeśli masz do przewiezienia taki ładunek, Transpol zapewni bezpieczne jego przewiezienie w dowolne miejsce.

Dzięki nim przewieźć można każdą ilość konstrukcji stalowych, rusztowań czy szalunków. To także możliwość przewiezienia kontenerów magazynowych, sanitarnych i budowlanych oraz wyładowanie ich we wskazane miejsce HDS-em. Transpol posiada samochody ciężarowe, naczepy typu platforma oraz niskopodwoziowe. Wybór jest naprawdę spory, dlatego każdy klient znajdzie coś dla siebie.

Specjalistyczne usługi transportowe płodów rolnych

W ofercie znaleźć można też transport specjalistyczny, który świadczony jest tylko przez nieliczne firmy w naszym kraju. Wymaga on posiadania odpowiedniego taboru i przeszkolonych pracowników, który przygotują trasę i zabezpieczą cały przejazd. Transpol to więc w pełni profesjonalna firma posiadająca setki zadowolonych klientów, którzy swoją współpracę zaczynali z nimi nawet kilkanaście lat temu. Warto do nich dołączyć, bo tutaj zadowolenie klienta liczy się przede wszystkim. Jeśli masz dość słabej jakości usług transportowych, w Transpolu otrzymasz to, czego potrzebujesz i wcale dużo za to nie zapłacisz!

Transpol – prawdziwy lider branży transportowej

Jeżeli szukasz rzetelnego partnera, który przetransportuje w sposób szybki i bezpieczny Twój ładunek pod wskazany adres, Transpol jest firmą godną polecenia. Gwarantują:

  • terminowość,
  • korzystne ceny,
  • ubezpieczenie towaru,
  • szybki transport,

Wszystko to sprawia, że Transpol cieszy się ogromną popularnością. To solidna firma działająca głównie na terenie Trójmiasta, ale będzie w stanie współpracować z każdym partnerem w kraju i za granicą. Chcesz otrzymać najwyższą jakość usług w korzystnej cenie? Szukasz prawdziwych profesjonalistów i masz dość niesolidnych partnerów, którzy nie szanują ładunku i nie dotrzymują terminów? Umów się na spotkanie z konsultantem z firmy Transpol i ciesz się transportem idealnym.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe
„TRANSPOL” Jolanta Waszkiewicz
ul. Litewska 4 C,
80-719 Gdańsk, woj. Pomorskie

Telefon: 600-931-087
https://transport-gdansk.pl/kontakt/