W Gdańsku zatrzymano nauczyciela. W jego mieszkaniu znaleziono marihuanę

Gdańscy policjanci zajmujący się przestępstwami narkotykowymi wyruszyli na akcję do jednej z dzielnic miasta. Funkcjonariusze namierzyli mieszkanie, w którym miały znajdować się większe ilości narkotyków. Okazało się, że lokatorem mieszkania jest 44-letni nauczyciel. W jego pokoju znaleziono marihuanę.

Zatrzymano 44-letniego mężczyznę i jego brata

W mieszkaniu, w którym przeprowadzono kontrolę, unosił się zapach marihuany. W pokoju 44-letniego nauczyciela znaleziono 62 porcje marihuany. Tym sposobem mężczyzna ściągnął na siebie problemy. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. 44-latek poniesie również konsekwencje zawodowe. Może stracić prawo do wykonywania zawodu. Tuż po wizycie policjantów nauczyciel złożył wypowiedzenie w pracy. Dla dobra szkoły, w której uczył 44-latek, nie ujawniono szczegółowych danych na temat sprawy.

W mieszkaniu zajmowanym przez nauczyciela mieszkał także jego młodszy brat. Policjanci przeszukali również jego pokój, co zakończyło się znalezieniem 21 porcji amfetaminy. 33-latkowi także grozi do 3 lat pozbawienia wolności.