Usługi self-storage Gdańsk – najlepsze firmy wynajmujące boxy magazynowe w Trójmieście

Brak miejsca na rzeczy? Jeśli masz piwnicę, strych i mieszkanie pełne niepotrzebnych bibelotów – jest rozwiązanie. Chodzi o usługi self-storage w Gdańsku, czyli bezobsługowe magazyny, w których bez trudu zdeponujesz swoje rzeczy. Znajdziesz w Trójmieście kilka firm, które oferują wynajem powierzchni magazynowych w tej formie. Poniżej znajdziesz kilka z nich.

Najlepsze firmy oferujące usługi self-storage w Gdańsku

Oferta firm realizujących usługi self-storage w Gdańsku jest różna, ale bez problemu znajdziesz boxy o rozmiarach dostosowanych do swoich potrzeb. Porównując firmy zawsze zwracaj uwagę nie tylko na cenę, ale także jakość magazynów oraz autentyczność firmy oraz opinie jej wcześniejszych klientów.

Oto firmy zajmujące się wynajmem boxów magazynowych w Trójmiejście:

PolkontBox – całodobowy wynajem boxów magazynowych

PolkontBox to firma, która usługami self-storage w Gdańsku zajmuje się od wielu lat. Plac magazynowy przy ulicy Limbowej 2A jest zlokalizowany w sąsiedztwie obwodnicy Trójmiasta, dlatego cieszy się ogromnym zainteresowaniem lokalnych mieszkańców. Obiekt jest całościowo ogrodzony, monitorowany oraz nadzorowany przez pracownika.

W ofercie PolkontBox znajdziesz zarówno standardowe, jak i niestandardowe boxy. Te pierwsze mają wymiary: 3 m2, 7 m2 i 15 m2. Jeśli zdecydujesz się na wynajem jednego z magazynów, zyskasz pewność tego, że tylko i wyłącznie Ty masz do niego dostęp. Klienci doceniają PolkontBox również dlatego, że firma nie wymaga stosów dokumentów przy przekazywaniu magazynu. Sam proces jego uzyskania zajmuje jedynie kilka minut.

Kontakt

Adres: ul. Jagiellońska 88, Warszawa

E-mail: [email protected]

Telefon: +48 791 202 558

SmartStorage

SmartStorage to kolejna firma oferująca wynajem powierzchni magazynowych w Trójmieście.  Plac magazynowy firmy oddalony jest jedyne 7 minut od Gdańska, a znajdziesz w nim 120 boxów o powierzchni 3, 9 i 12 m2. Obiekt firmy SmartStorage również jest monitorowany i dostępny dla użytkowników 24/7.

Kontakt

Adres: ul. Szybowcowa 8b, 80-298 GDAŃSK

Telefon: 790 555 550

E-mail: [email protected]

Less Mess – self-storage w Trójmieście

Less Mess to firma, która posiada obiekty oferujące wynajem boxów magazynowych w Kowalach i Rumi. Oprócz usług self-storage, firma zajmuje się również sprzedażą kartonów i akcesoriów do pakowania. Oddziały Less Mess znajdziesz nie tylko w Gdańsku, ale też większych miastach całej Polski.

Kontakt

Adres: ul. Energetyczna 13 Kowale, ul. Sobieskiego 115 Rumia (DK6)

Telefon: +48 58 770 28 70, +48 58 770 28 73

Archeo Storage

Archeo Storage to kolejna firma realizująca usługi self-storage w Gdańsku. Dostępne boxy zaczynają się nawet od 1m2 i wszystkie z nich znajdują się na zamkniętej powierzchni. Daje to gwarancję tego, że są one przechowywane w należytym otoczeniu. Dodatkowo, firma oferuje:

  • Rampy rozładunkowe,
  • Wózki transportowe,
  • Kartony do przeprowadzek.

Kontakt

Adres: ul. Jodłowa 81, 80-633 Gdańsk

Telefon: + 48 733 822 822

E-mail: [email protected]

Powyższe firmy cieszą się największą satysfakcją klientów z Trójmiasta i okolic. Jeśli jesteś zainteresowany ich ofertą – napisz lub zadzwoń, a konsultanci firmy z pewnością zapoznają Cię z procesem uzyskania magazynu.