Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa

Co prawda czekają nas jeszcze 2 kolejki Ekstraklasy, zanim na murawie spotkają się zawodnicy Lechii Gdańsk i Rakowa Częstochowa; jednak już teraz warto zakupić bilety na ten oczekiwany przez kibiców mecz. Spotkanie zaplanowano na sobotę 4 grudnia i choć jest jeszcze sporo czasu do rozgrywki- emocje są już wysokie. Mecz zapowiada się naprawdę ciekawie, one drużyny znane są ze swojego ofensywnego stylu gry. Na pewno możemy spodziewać się ogromnych emocji oraz szaleństwa na boisku. W tym sezonie, zarówno Lechia jak Raków mają szanse na zajęcie czołowych miejsc w polskiej lidze.

Przygotowania i nastroje przez grudniową rozgrywką

Lechia Gdańsk jest obecnie wiceliderem Ekstraklasy. Punktowo remisują z liderem zestawienia, Lechem Poznań. Do przeskoczenia rywali brakuje im ilości zdobytych bramek. Przez biało-zielonymi dwa niezwykle ważne wyjazdowe mecze: ze Stalą Mielec oraz Pogonią Szczecin. Pierwszym meczem na własnym boisku po serii wyjazdów będzie właśnie wyczekiwany mecz z Rakowem, 4 grudnia. Jeśli widzieliście już plakat reklamujący rozgrywkę, napewno zwróciliście uwagę wyróżnionego zawodnika promującego mecz. Gdański pomocnik o numerze 33, Marco Terrazzino to nowy nabytek w drużynie. Zdążył jednak zostać bohaterem ostatniego spotkania z Zagłębiem Lubin. Dzięki jego brawurowej grze do ostatniego gwizdka i dwóm celnym strzałom na bramkę zapewnił drużynie wygraną .

Raków Częstochowa ma przed sobą jeszcze jeden zaległy mecz. Bardzo możliwe, że jego wynik zrówna drużynę z Lechią oraz Lechem- na chwilę obecną różnica w punktacji pomiędzy drużynami to 3 punkty. Przed przyjazdem do Gdańska, Raków czekają również dwa mecze. Jeden wyjazdowy do Krakowa na mecz z Cracovią, drugi rozegrają na swoim boisku z Zagłębiem Lubin.

Lechia Gdańsk vs Raków Częstochowa

Mecz zostanie rozegrany 4 grudnia na Stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk. Rozgrywkę zaplanowano na godzinę 20. Bilety można zakupić poprzez stronę internetową Lechii Gdańsk oraz poprzez Gdańskie Centrum Informacji Turystycznej.