Rekord na meczu Polska-Belgia pobity!

Na piątkowym meczu eliminacji Mistrzostw Świata, który odbywał się na Polsat Plus Arenie, udało się pobić dotychczasowy rekord frekwencji! Zgromadzeni fani mogli obejrzeć naprawdę dobrą, pełną emocji grę.

Rozgrywka pełna emocji

Rozgrywka zakończyła się remisem 1:1. Pierwsza bramka padła jeszcze w pierwszej połowie. W 40 minucie gola strzeliła kapitan drużyny Polski, Ewa Pajor. Niewiele brakowało, aby chwilę później dobiła drugiego gola- niestety Polki pozostały z jedną celną bramką na koncie. Druga bramka padła bliżej końca rozgrywki, w 79 minucie Janice Cayman oddała strzał na bramkę, który niestety poskutkował punktem dla Belgijek.

Na trybunach, drużynę Polski dopingowało 8 011 osób. O 483 więcej niż podczas meczu z Hiszpanią, który do tej pory był rekordzistą jeśli chodzi o liczbę kibiców dopingujących z trybun. Można mieć więc nadzieję, że piłka nożna kobiet staje się coraz bardziej popularnym sportem w Polsce. Na pewno nie brakuje w nim emocji i uzdolnionych zawodników- dlatego warto dać damskiej reprezentacji taką samą uwagę jak ich kolegom.