Odkryj tajemnice van Wordena – Gra terenowa po Starym i Głównym Mieście

Już w czwartek nadarza się ostatnia okazja, aby wziąć udział w grze terenowej „Odkryj tajemnice van Wordena” W tym sezonie to ostatnia tura tego niezwykłego wydarzenia. Zobacz, co oferuje wydarzenie i dołącz do wydarzenia.

Na czym polega gra?

 
Gra rozpoczyna się na dziedzińcu Ratusza Głównego Miasta i polegała będzie na rozwiązaniu zagadki, którą otrzymał kupiec Nider­landzki van Wor­den.
Historia rozpoczyna się przed Ratuszem, gdzie kupiec zwyczajowo załatwiał swoje interesy. Wychodząc z budynku, otrzymał tajemniczy rękopis, który dostaniesz i ty, jeżeli stawisz się tam o umówionej godzinie.
Na kawałku papieru zapisano instrukcję dalszego postępowanie. Idź za wskazówkami i odkrywaj uroki Gdańska wraz z kupcem z Holandii. Podejmiesz się wyzwania?
 

Jak się zapisać?

 
Wydarzenie jest darmowe i każdy może w nim wziąć udział. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy stawić się 29 lipca w godzinach od 10:15 do 14:15 przed Ratuszem Miasta Głównego. Tam uczestnicy otrzymają karty i będą mogli wyruszyć w drogę wraz z kupcem.
 
Po zakończonej zabawie można wrócić przed Ratusz i omówić całość trasy. Organizatorzy chętnie omówią łamigłówki i alternatywne rozwiązania.
 
Zabawa nie ma limitu wiekowego, jednak wymagana jest umiejętność czytania lub ktoś, kto zrobi to za nas. Nie czekajcie więc i zaplanujcie ten pełen wrażeń spacer po Gdańsku.
 
Jeżeli spodoba się Wam ta forma rozrywki, zachęcamy do udziału w innych grach. Informacje o nowych wydarzeniach można znaleźć między innymi na stronie Gdańskiej Informacji Turystycznej. My ze swojej strony polecamy grę „Diamentowa Afera”. Wszystkie szczegóły i opis gry znajdziesz na stronie: https://gramiejska-gdansk.pl.
 
Serdecznie zapraszamy i życzymy miłej zabawy.