Najlepsze knajpy w Gdańsku – Nasze pewniaki

Jesteś w Gdańsku i burczy Ci w brzuchu? Koniecznie zajrzyj do tych restauracji. Każda z nich naszym zdaniem ma w sobie coś wyjątkowego i na pewno nie pożałujesz. Przedstawiamy pierwsze 4 restauracje, które warto odwiedzić.
 

Pierogarnia Mandu

 
Jeżeli jesteście fanami tradycyjnych i nowoczesnych pierogów, to miejsce jest dla Was! Zasmakujecie tu specjałów z wody praz pieczonych i smażonych. Ten lokal serwuje tylko ręczni lepione na miejscu pierogi.
 
Już od pierwszego kęsa czuć tu jakość. Idealnie skomponowane nadzienie i gładkie smakowite ciasto tworzą jedną spójną całość. Tutaj nie znajdziesz wolnego stolika, najlepiej go zarezerwować. Pyszne dania przyciągają takie tłumy, że czasami w kolejce możemy postać naprawdę sporo czasu.
 

Zafishowani

 
Wiele osób dało sobie już spokój z kopiowaniem drogiej, mrożonej ryby nad morzem. Nic dziwnego wiele smażalni oszukuje i podaje dania naprawdę kiepskiej jakości. Inaczej jest w Zafishowanych. Tutaj zjesz naprawdę dobrą rybę.
 
Lokal posiada naprawdę wyjątkowo bogate menu oraz przepiękne widoki. Tutaj w pięknym otoczeniu zjesz pyszne dania, które zapadną w pamięć na długo.
 

Leń

 
Leń to knajpa dla szukających odprężenia i chwili wytchnienia po całodziennym związaniu. To zdecydowanie klimatyczna, mała knajpka, która zaskoczy nas przepyszną kawą oraz sporym wyborem ciepłych dań. Nie myślcie jednak, ze życie w Leniu zamiera po zmroku. To tutaj serwuje się przepyszne drinki własnego pomysłu.
 
Leń to również gustowny wystrój i naprawdę dobrze zorganizowana przestrzeń. Godzinami można podziwiać uroki lokalu, a także ulicy, przy której się znajduje. Nie ma lepszego miejsca na relaks.
 

Klatka B

 
Miłośnikom pastrami i seitrami przypadnie do gustu Klatka B, która oferuje najlepsze dania tego typu w mieście. Pyszne mięso i naturalne, pochodzące z własnych upraw dodatki sprawią, że kubki smakowe oszaleją. Możemy tu także zjeść wyśmienitą jajecznicę i klasyczne burgery.
Lokal oferuje też doskonałe nalewki, które można zakupic, aby rozkoszować się w domu. To także dom sosów i przepysznych dżemów i konfitur. Miejsce jest idealne, aby pojawić się tak zarówno na śniadaniu, obiedzie, jak i kolacji.