Najlepsze pizzerie w Gdańsku – nasze 4 propozycje

Miłośnikom pizzy na pewno spodoba się dzisiejsze zestawienie. Wybierzemy się w podróż po najlepszych pizzeriach Gdańska. Przygotujcie się na prawdziwą wyprawę, po której zaczniecie być głodni. Gotowi? Zaczynamy!
 

Oliwa do ognia

 
Oliwa do ognia to lokal serwujący przepyszną pizzę z pieca opalanego drewnem. W lokalu znajdziemy szeroki wybór pizz ze składnikami najwyższej jakości. W ofercie pizze z truflami, owocami morza i wieloma innymi przepysznymi składnikami.
 
Lokal często zaskakuje, przygotowując nowe menu i przypominając stare pizze, które wyjątkowo przypadły do serca gościom. Na mapie Gdańska to miejsce zajmuje zdecydowanie wysoką pozycję.
 

Ostro

 
Uwielbiasz Włochy i smak prawdziwej włoskiej pizzy? Wybierz się do Ostro, gdzie specjaliści dbają o każdy szczegół. Każda pizza jest przemyślana, a serwowane dodatki wprost idealnie się z nią komponują.
 
Restauracja ma pizze we krwi i wkłada w nią całe serce i to czuć już po pierwszym kęsie. Nie ma tu miejsca na kompromisy. Wszystko ma być idealne i zapięte na ostatni guzik.
 

Pizzarium

 
Pizzarium to kolejne miejsce, gdzie zjemy wysokie przysmaki. Serwuje się tu pizze l Taglio, na kawałki oraz standardową. To lokal gdzie pracują profesjonaliści. Włoscy kucharze dbają, aby składniki były sprowadzane prosto z Włoch, a ciasto było idealne.
W ofercie jest szeroki wybór pizzy, my polecamy spróbować po kawałku chociaż kilku. Smaki, które tam znajdziemy, potrafią pozytywnie zaskoczyć.
 

San Marco Ristorante & Pizzeria

 
To wyjątkowe miejsce, które chwili się recepturami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. Oferuje się tu oryginalną pizzę neapolitańską przygotowywaną wyłącznie z włoskich składników. Przygotowuje się ją w specjalnych włoskich piecach, które nadają jej unikalny charakter.
 
Tutaj dba się o każdy szczegół. Wszystko jest ważne i nic nie zostaje pozostawione przypadkowi. Można tu również zatrzymać się na dłużej, uczestnicząc w warsztatach lub organizując przyjęcie. Na pewno nie będziecie rozczarowaniu tym miejscem.