Nowy zawodnik dołącza do drużyny – 20-letni Elias z Szwecji

Z naszym Klubem na stałe związał się nowy zawodnik – 20-letni Elias, lewonożny sportowiec, pochodzący z miasta Arlöv, znajdującego się w Szwecji. Wcześniejszy etap swojej kariery piłkarza Elias spędził w szwedzkim klubie Kalmar FF.

Transfer młodego zawodnika skomentował Paolo Urfer, prezes naszego Klubu. Wyraził on swoje przekonanie odnośnie tego, że Elias, choć zaledwie 20-letni, posiada już znaczne doświadczenie zdobyte na szwedzkiej piłkarskiej arenie. Prezes Urfer podkreślił również, że młody zawodnik, mierzący imponujące 188 cm wzrostu i będący młodzieżowym reprezentantem swojego kraju, z pewnością łatwo odnajdzie się w nowym dla niego zespole.

Paolo Urfer dodał również informację o tym, że koszulka Elias będzie numerowana cyfrą 3. Prezes wyraził swoją dumę z faktu pozyskania dla klubu tak utalentowanego sportowca, stanowiącego drugiego środkowego obrońcę dołączającego do drużyny w ciągu ostatniego tygodnia. Według prezesa Urfera Elias ma ogromny potencjał, który może zaowocować znaczącą karierą w Klubie. Prezes wyraził nadzieję, że już najbliższa niedziela przyniesie możliwość zobaczenia nowego zawodnika na boisku grającego dla Biało-Zielonych.