Miejskie place zabaw Trójmiasta cz. 2

Place zabaw w Trójmieście potrafią naprawdę zaskoczyć. Wiele miejsc ulokowanych jest w przepięknych zakątkach, które na pewną sprawią, że zarówno dzieci, jak i rodzice wrócą z takie wyprawy uśmiechnięci i szczęśliwi. Zapraszamy Was na drugą część cyklu o najlepszych placach zabaw w mieście.
 

Plac zabaw dla dzieci na Gdyńskiej plaży

 
Plac zabaw położony na plaży zapewni dzieciom sporo atrakcji. Bezpośrednia bliskość morza i spory obiekt do zabawy to wręcz idealne połączenie. Możecie tu spędzać każde popołudnie. Zapewniamy, że zabawa w tym miejscu szybko się nie znudzi.
 
Główną atrakcją placu jest wielki statek, za którego sterami mogą stanąć mali kapitanowie. Na pokładzie jest wiele atrakcji. Zjeżdżalnia, linki wspinaczkowe i przepiękne maszty. W otoczeniu statku znajduje się wiele atrakcji, które oferują różnorodne aktywności. Są malutkie huśtawki dla najmłodszych, a także zakątek bębniarski. Tutaj żaden hałas nie będzie przeszkadzał.
 

Plac zabaw w Gdyni Chwarzno na ul. Janki Bryla

 
 
Długie zjeżdżalnie, ciemne tunele i moc huśtawek. Taki jest właśnie plac zabaw przy Janki Bryla. To miejsce cieszy się niesłychaną popularnością wśród okolicznych dzieci. Usytuowany przy Sokółce Zielenisz plac zabaw, jest naprawdę dużych rozmiarów. Wyróżnia się wieloma rodzajami atrakcji, w bardzo ciekawej formie. Są tu górki, doliny, a także miejscem z pisakiem. Taka przestrzeń stymuluje do zabawy i pobudza wyobraźnię.
 
Znajduje się tutaj zjeżdżalnia oraz piękna ściana wspinaczkowa. Dużym powodzeniem cieszy się drewniany domek oraz tunel, w którym można się czołgać. Zobaczymy tu wiele zwierząt i owadów. Żabki siedzą na kamieniach, a z daleka uśmiecha się do nas biedronka. Wszystko to sprawia, że to prawdziwy raj dla maluchów.
 

Plac zabaw Dąbrowa

 
Ten plac nie jest tak okazały, jak poprzednie jednak również prezentuje się bardzo ciekawie. Do dyspozycji dzieci oddano tutaj ciekawą instalację ścieżek oraz przejść z domkami. Jest też spoty pająk wspinaczkowy, piaskownica, a także wszelkie inne niezbędne do zabawy sprzęty.
 
Całość prezentuje się bardzo przyjaźnie i kolorowo. Będzie to znakomite miejsce dla najmłodszych. Atrakcje nie są w większości wysokie i pozwalają na zabawę maluchom, które dopiero nauczyły się chodzić.