Sala Zabaw Amazonia w Gdynii

Wakacje to czas, kiedy dzieci mają więcej czasu na zabawę, a przy tym wykazują niespożytą energią. To dobry czas, aby zabrać je w ciekawe miejsca, a takich w Gdyni nie brakuje. Nie masz pomysłu jak spędzić popołudnie z dzieckiem? Sala Zabaw Amazonia na pewno będzie doskonałym wyborem.

Atrakcje dla starszaków

Dla starszych dzieci przygotowano wielką powierzchnię o wielkości 450 metrów kwadratowych. Jest tam boisko do koszykówki oraz do piłki nożnej. Można tu poskakać na trampolinach oraz postrzelać z armaty. W ofercie jest aż 6 zjeżdżalni w tym jedna rodzinna. Można urządzić na niej zawody. Jednocześnie może zjeżdżać na niej 3 osoby.
Są też baseny z kulkami, wieże wspinaczkowe i wiele innych atrakcji. Całość ma 3 poziomy i można tam się naprawdę nieźle spocić. To idealne miejsce dla całej rodziny.

Atrakcje dla maluszków

Tutaj jest naprawdę kolorowo. Ta strefa jest przygotowana specjalnie z myślą o najmłodszych dzieciach i ich rodzicach. Są tutaj gry, baseny z kulkami oraz wiele łamigłówek. Wszystko oczywiście dostosowane do niewielkiego wzrostu malucha.

Dla mam przygotowano specjalną strefę do karmienia, a także mają one możliwość napicia się ciepłej kawy.

Strefa dla dorosłych

Starsze dzieci nie potrzebują już tyle uwagi i rodzice w czasie ich zabawy mogą trochę odpocząć. W Amazonii są specjalne przygotowane miejsca, gdzie mogą oni odetchnąć i w spokoju rozkoszować się napojami lub jedzeniem.
Na pyszne placki zaprasza Restauracja Fabryki Pizzy, drinki serwuje tutaj Bar Amazonia oraz chata amazońska, w której napijecie się kawy lub herbaty oraz zjecie pyszności. Całość utrzymana jest w stylistyce dżungli. Robi naprawdę spore wrażenie.

W Amazonii można organizować przyjęcia urodzinowe lub z innych okazji. Strefy dla dorosłych sprawią, że to wydarzenie będzie atrakcyjne dla całej rodziny. Starsi będą mogli w spokoju pokonwersować, a młodsi w spokoju zajmą się szaleństwami na wielkiej instalacji.