Lechia Gdańsk vs Legia Warszawa. Mecz już w tą niedzielę

W najbliższą niedzielę, 3 października na gdańskim boisku rozegrany zostanie niezwykle ciekawy mecz. Na murawie Lechia Gdańsk zmierzy się z Mistrzem Polski- Legią Warszawa. Oba kluby stawiają na wygraną, będzie to więc niezwykle zacięty mecz.

Po raz kolejny mecz przeciwko Legii Warszawa bije rekordy popularności wśród kibiców. Mecze rozgrywane z klubem ze stolicy zawsze gromadzi najwięcej tłumów na trybunach. Na dzisiejszy dzień z rana, sprzedanych było już ponad 12 tysięcy wejściówek- i bardzo możliwe, że do niedzieli wynik ten się powiększy.

Nastroje przed meczem

Lechia Gdańsk nie ma zamiaru tracić serii wygranych meczy, szczególnie na swoim boisku. Legia Warszawa za to ma za sobą dwa wygrane mecze w Lidze Europy. Widowiskowe zwycięstwo 1:0 na boisku Spartaka Moskwa oraz 1:0 przeciwko angielskiej drużynie z Leicester. Ostatnie spotkanie rozegrali w ostatni czwartek, 30 września. Gdańska drużyna liczy więc, że przeciwnicy będą wciąż zmęczeni i uda się wykorzystać ich chwilową słabość.

Trener biało-zielonych zachęca fanów do tłumnego przybycia. Na pewno doping będzie potrzebny, aby pomóc dodać piłkarzom animuszu. Na szczęście wśród zawodników panuje dobra atmosfera. Nie mogą doczekać się starcia, aby przerwać dobrą passę drożyny ze stolicy.