Kolejna edycja Runmageddonu w Gdańsku na Przymorzu 2023

Przechodzenie przez trudne przeszkody, wyzwanie dla siły i kondycji ciała, a wszystko to na piasku i w atmosferze radosnej zabawy – tak ma się prezentować następna edycja znanego biegu z przeszkodami, Runmageddon. Planowany termin to drugi weekend września 2023 roku, a lokalizacja to park im. Ronalda Reagana na Przymorzu.

Runmageddon w Gdańsku na Przymorzu przewidziany na dni od 8 do 10 września 2023 roku, tym razem potrwa niezwykle intensywnie przez pełne trzy dni. Pierwszy dzień, piątek 8 września, to czas startu tych, którzy zdecydowali się na rywalizację w formule games. Jest to dynamiczna konkurencja zorientowana na najbardziej efektywne i szybkie pokonanie stu metrowego toru z przeszkodami.

Następnie, przez dwie kolejne doby, uczestnicy będą mogli skorzystać z tradycyjnej formy biegu, mając do dyspozycji kilka możliwości. Dla dorosłych przygotowano trzy rodzaje biegu, różniące się długością oraz ilością przeszkód: najkrótszy intro o długości 3-kilometrów (15+ przeszkód), rekrut o dystansie 6-kilometrów – dostępny również w wersji nocnej – (30+ przeszkód) oraz klasyczny bieg o długości 12-kilometrów z minimum 50 przeszkodami.