Imprezowa mapa Gdańska – Czyli najlepsze kluby w naszym mieście

Wakacje to czas wytchnienia, nie tylko dla uczniów czy studentów. Po trudnym okresie pandemii warto przypomnieć sobie, do jakich klubów warto wybrać się na terenie naszego miasta. Sprawdź, gdzie aktualnie bawią się gdańszczanie.

Gorzko Gorzko

Uwielbiasz zabawy ślubne, a w Twojej rodzinie jak na złość nikt nie planuje sformalizować związku? Nic straconego! Mieszczący się przy ulicy korzennej 33/35 lokal, to jedyne w swoim rodzaju miejsce, w którym w każdy piątek i sobotę poczujemy się jak na prawdziwym weselu. W lokalu pobawimy się, tańcząc w klimatach prawdziwego polskiego wesela. Imprezę prowadzą wodzirejowie, którzy są prawdziwymi wirtuozami w swoim fachu. Nie zabraknie tutaj także typowo weselnych gier i zabaw.

Parlament

Miejsce, którego miejscowym przedstawiać raczej nie trzeba. Klub mieści się przy ul. Świętego Ducha 2 i jest miejscem, które rozgrzewa nie tylko gorącą atmosferą, a także doskonałymi iluminacjami, które zachęcają do odwiedzenia tego miejsca. Znajdzie się tam również miejsce dla osób potrzebujących chwili wytchnienia od tanecznych podbojów, pragnących w przyjemnej atmosferze napić się drinka. Będąc w Gdańsku, koniecznie musisz tam zajrzeć.

Miasto Aniołów

Chwalony za doskonałą organizację oraz czystość lokal, mieszczący się przy ul. chmielnej 26, to propozycja dla nieco starszej klienteli, choć nie jest to oczywiście regułą. Imprezy w klubie odbywają się codziennie, a weekendowe podboje kończą się tutaj nawet następnego dnia rano.

Sassy

Klub z zatykającą w dech piersiach panoramą, który znajdziemy przy ul. Chmielnej 10. Jest to propozycja dla osób, które cenią sobie elegancką atmosferę. Zobaczymy tutaj energetyczne pokazy taneczne oraz napijemy się przepysznych drinków. W lokalu możemy także, odprężyć się paląc egzotyczną shishe.

Tkacka Music Club

Propozycja dla entuzjastów muzyki elektronicznej, House czy R’N’B. Lokal znany jest z występów na żywo przedstawicieli tego gatunku, zarówno tych reprezentujących Polskę, jak i zagraniczne gwiazdy. Lokal znajdziemy przy ulicy Tkackiej 9. Na pewno nie wyjdziemy stamtąd znudzeni.