Dyskusja na temat Brętowa z prezydentem Gdańska

Brętowo, uważane za jedną z najwyżej położonych dzielnic Gdańska, to miejsce, które jest areną różnorodnych problemów i wyzwań. Mieszkańcy dzielnicy codziennie borykają się z wieloma trudnościami, ale mają również mnóstwo innowacyjnych pomysłów na jej przyszły rozwój. Czy istnieje lepszy sposób na omówienie tych kwestii niż bezpośrednia rozmowa z osobą, która może wprowadzić zmiany?

Prezydent Gdańska, Aleksandra Dulkiewicz, wraz ze swoimi zastępcami, postanowiła spotkać się osobiście z mieszkańcami Brętowa. Spotkanie odbędzie się już 12 października – to szansa dla mieszkańców na otwartą dyskusję na temat swojej dzielnicy. Wydarzenie odbędzie się na terenie Szkoły Podstawowej nr 38.

Mieszkańcy, którzy chcieliby podzielić się swoimi opiniami na temat swojego miejsca zamieszkania, są zachęcani do wypełnienia ankiety dotyczącej Brętowa. Ankieta skupia się na mocnych i słabych stronach dzielnicy i stanowi doskonały punkt wyjścia do dyskusji. Liczymy, że to narzędzie pozwoli skutecznie zgromadzić i zorganizować informacje, które będą przydatne podczas spotkania.