Szukani sprawcy napaści na stogowca

Siły porządkowe Gdańska rozpoczęły intensywne poszukiwania osób odpowiedzialnych za atak, który miał miejsce w nocy z piątku na sobotę. Mieszkaniec Stogów został prawdopodobnie zaatakowany nożem, co skutkowało poważnymi obrażeniami i koniecznością hospitalizacji.

Komenda Miejska Policji w Gdańsku poinformowała o incydencie, jaki wydarzył się na ulicy Stryjewskiego. Przed jedną z klatek schodowych dwaj nieznani mężczyźni napadli gdańszczanina. Komunikat wydała podinspektor Magdalena Ciska.

Zgodnie z jej relacją, jeden ze sprawców posłużył się ostrym narzędziem, raniąc ofiarę w rękę. Skrzywdzony mężczyzna został natychmiast przetransportowany do szpitala w celu przeprowadzenia szczegółowych badań i leczenia. Policjanci natychmiast podjęli działania w celu wyjaśnienia okoliczności i szczegółów brutalnego ataku. Podkreśliła również, że trwają intensywne czynności mające na celu ustalenie tożsamości i aresztowanie sprawców tego zbrodniczego czynu. Podinspektor Ciska zapewniła, że policja dołoży wszelkich starań, aby doprowadzić sprawców do odpowiedzialności.