Stolica cyfrowych technologii zagości w Gdańsku – Infoshare 2024 gromadzi ekspertów i pasjonatów

Nieustanne poszukiwanie wiedzy, nauka od innych oraz stałe rozwijanie się to kluczowe elementy sukcesu. Wszyscy zafascynowani technologią powinni oznaczyć w swoim kalendarzu daty 22 i 23 maja. To właśnie wówczas Gdańsk przemieni się w globalne centrum technologii, cyfryzacji oraz biznesu.

Pod koniec tego miesiąca, dokładniej między 22 a 23 maja, Gdańsk zamieni się w europejską metropolię świata cyfrowego i nowoczesnych technologii. Podczas eventu Infoshare 2024 zejdą się rzeczowi eksperci, programiści, inwestorzy, specjaliści z dziedziny marketingu oraz tysiące innych osób szukających odpowiedniej platformy do komunikacji, nawiązywania kontaktów biznesowych, współpracy czy dalszego rozwoju.

Wśród prelegentów i uczestników znajdziemy wiele renomowanych nazwisk z sektora biznesowego i technologicznego. Są tam przedstawiciele z imponującym dorobkiem w różnorodnych dziedzinach, począwszy od IT, przez świat akademicki, aż po marketing.

Ale kto powinien wziąć udział w Infoshare 2024? Opis tej imprezy brzmi obiecująco i jest to kolejne wydanie tak rozległej i ważnej konferencji na europejskiej scenie – a co więcej, ma ona miejsce w naszym kraju, w Polsce. Biznes i start-upy mogą brzmieć dosyć przytłaczająco dla niektórych osób, jednak nie powinno to budzić obaw. Wielu uczestników i prelegentów podkreśla, że to idealne miejsce dla różnych grup osób – od specjalistów z branży, przez początkujących przedsiębiorców, po osoby zainteresowane technologią i rozwijającym się światem.