Sezon zimowy na lodowisku Gdańskiego Archipelagu Kultury rozpoczyna się 17 listopada

Gdański Archipelag Kultury z entuzjazmem zapowiada otwarcie sezonu zimowego na miejscowym lodowisku. Pierwszego dnia działalności, czyli 17 listopada, wszyscy miłośnicy ślizgania się na lodzie będą mogli skorzystać z tej atrakcji. Harmonogram funkcjonowania lodowiska przewiduje jego otwarcie od wtorku do piątku od godziny 14:30 oraz w weekendy już od 11:30.

Gdański Archipelag Kultury z radością informuje, że ceny za korzystanie z lodowiska pozostały na niezmienionym poziomie. Koszt jednorazowego wejścia wynosi 20 złotych za każdą rozpoczętą godzinę, natomiast bilet rodzinny, którym mogą posłużyć się dwie osoby dorosłe oraz dwójka dzieci poniżej 14 roku życia, kosztuje 60 złotych. Dodatkowe usługi takie jak wypożyczenie lub naostrzenie łyżew zostały wycenione na 15 złotych, a wypożyczenie kasku oferowane jest bezpłatnie.

Mieszkańcy Gdańska posiadający Kartę Mieszkańca raz do roku mogą skorzystać z bezpłatnego wejścia na lodowisko. Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą natomiast cieszyć się darmowym wstępem w każdy pierwszy czwartek miesiąca.

Lodowisko Gdańskiego Archipelagu Kultury jest jednym z nielicznych pełnowymiarowych obiektów tego typu w całym regionie. To przyciąga do niego aż 100 tysięcy miłośników jazdy na łyżwach co sezon, co stanowi około jedną piątą mieszkańców Gdańska.