Przygotowania do 763. edycji Jarmarku Dominikańskiego w Gdańsku

W ostatnim czasie, Gdańsk tętnił intensywnymi przygotowaniami do niezwykle istotnego wydarzenia, które jest bardzo oczekiwane przez mieszkańców miasta oraz turystów. To nie jest żadna przesada – tegoroczny Jarmark Dominikański zaskoczy swoją skalą, bowiem na ulicach tego malowniczego miasta będzie można podziwiać aż 760 różnorodnych stoisk.

Aż 500 z tych stoisk będzie odznaczało się artystycznym i rzemieślniczym charakterem, co jest znakiem rozpoznawczym tej imprezy. Również gastronomia nie zostanie pominięta. Wiele punktów gastronomicznych umożliwi posmakowanie regionalnych potraw i produktów. W ten sposób Jarmark Dominikański powoli wraca do swojej najlepszej formy po okresie pandemii, co niewątpliwie jest powodem do radości.

763. edycja tego znakomitego jarmarku nie obędzie się bez innowacji, które z pewnością przyciągną uwagę zarówno mieszkańców Gdańska, jak i turystów odwiedzających miasto, a także wszystkich entuzjastów tego typu wydarzeń. Bez wątpienia, każdy odwiedzający znajdzie tu coś dla siebie.