Przewidywana zmiana w składzie Lechii Gdańsk na mecz przeciwko GKS Katowice

Lechia Gdańsk będzie gospodarzem spotkania z GKS Katowice, które odbędzie się w piątek 22.09.2023 r., w ramach rozgrywek Fortuny 1. Ligi. Trener gdańskiego klubu, Szymon Grabowski, po ostatnim bezbramkowym remisie z Odrą w Opolu, prawdopodobnie zdecyduje się na reorganizację składu drużyny. Oto nasze przypuszczenia co do wyjściowego składu Lechii Gdańsk na nadchodzący mecz przeciwko GKS Katowice.

Szymon Grabowski, szef sztabu szkoleniowego Lechii Gdańsk, mimo ostatniego remisu, był zadowolony z występów swojej drużyny podczas spotkania w Opolu. Niemniej jednak, niemożliwe było nie dostrzec pewnych braków w grze biało-zielonych, szczególnie jeśli chodzi o ich ofensywne działania.

Grabowski ma teraz więcej możliwości manipulacji składem drużyny. Po pauzie spowodowanej nagromadzeniem żółtych kartek, Iwan Żelizko jest już gotowy do powrotu na boisko. Czy jednak ukraiński zawodnik od razu pojawi się na boisku w podstawowym składzie? Czy może większe szanse na grę otrzyma Louis D’Arrigo, który spędził ostatni mikrocykl treningowy z drużyną, przygotowując się do spotkania z GKS Katowice?