Pierwszy sezonowy występ Lechii Gdańsk na Polsat Plus Arena Gdańsk

Sezon piłkarski dla Lechii Gdańsk rozpoczyna się na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk, gdzie biało-zieloni zamierzają rozegrać swój premierowy mecz. Zawodnicy z Gdańska będą musieli stawić czoła drużynie Motoru Lublin w ramach Fortuny 1. Ligi. Piłkarski pojedynek zaplanowany jest na piątek, 28 lipca 2023 roku, a jego początek przewidziany jest na godzinę 20.30. Ciekawostką dla wielu kibiców jest pytanie, czy szkoleniowiec Lechii Gdańsk, Szymon Grabowski, zdecyduje się na wprowadzenie jakichkolwiek zmian?

Szymon Grabowski, trener Lechii, ma teraz więcej możliwości taktycznych przed starciem z Motor Lublin. Do jego dyspozycji wracają bowiem zawodnicy tacy jak Rifet Kapić i Jakub Sypek, którzy niedawno podpisali kontrakty z klubem. Kibice czekają niecierpliwie na informacje o tym, czy Kapić i Sypek zostaną wystawieni do pierwszego składu i jakie pozycje będą zajmować w trakcie meczu. Po triumfalnym otwarciu sezonu z Chrobrym Głogów (4:2), wszyscy z zapartym tchem czekają na kolejny występ drużyny.

Wielkim punktem zainteresowania fanów jest też Luis Fernandez – nowa gwiazda Lechii Gdańsk, która już zdążyła pokazać swoje umiejętności strzeleckie podczas debiutanckiego meczu z drużyną Lechii, zdobywając trzy gole. Bez wątpienia wszyscy chcieliby zobaczyć go w akcji podczas nadchodzącego meczu.