Pekao S.A. nowym najemcą w Olivia Centre

Bank Pekao S.A., jeden z najbardziej prominentnych i renomowanych banków na polskim rynku, zdecydował się na wynajem przestrzeni biurowej w kompleksie Olivia Centre, składającym się z dwóch budynków. Oddział dla klientów prywatnych znajdzie swoje miejsce w budynku Olivia Prime, podczas gdy obsługa klientów korporacyjnych zostanie zlokalizowana w Olivia Star.

Zdaniem Aleksandry Majdańczuk, obecność Banku Pekao S.A. w Olivii jest dowodem na zaufanie do instytucji i uznanie unikalnej oferty, jaką przedstawiają jej najemcy. Podczas negocjacji bank wyznaczył szereg oczekiwań, które udało się sprostać w pełni, co sprawia, że z satysfakcją witamy Pekao S.A. wśród naszych najemców – dodaje.

W nowo wynajętej przestrzeni Banku Pekao S.A. rozpoczną działalność jednostki odpowiedzialne za obsługę bankowości korporacyjnej, przedsiębiorstw oraz prywatną. Oprócz tego, powstaną również różne zespoły wsparcia. Jednocześnie planowane jest utworzenie oddziału detalicznego, który będzie urządzony według najnowszych standardów.