Pchli targ w Oliwie

W każdą niedzielę odbywa się święto dla poszukiwaczy skarbów. Jeśli uwielbiacie przeglądać stoiska pełne różnorodności, poszukujecie perełek, których ktoś chce się pozbyć? A może sami chcecie zarobić i zwolnić miejsce w mieszkaniu?

Pchli targ udostępnia miejsce co niedzielę. Od godzin porannych aż do 15 można zjawić się na Targu w Oliwie i rozłożyć stoisko. Cena dla dzieci oraz osób starszych wynosi 1/m2 a dla całej reszty 5/m2. Nie potrzebne są zapisy, warto dlatego zjawić się wcześniej aby na pewno znaleść dla siebie kawałek przestrzeni. Najlepiej zabrać ze sobą coś do siedzenia i zaprezentowania towarów.

Jeśli zależy nam na zakupach, jest to idealne miejsce aby nabyć oryginalne vintage meble, ubrania bądź różnego rodzaju bibeloty. Dla wielu osób jest to krok w byciu świadomym konsumentem, bardzo często bowiem produkty starszej daty są lepiej wykonane niż obecne, pochodzące z masowej produkcji. Nie wspominając już o unikalności kupowanych produktów.

Wizyta na Pchlim Targu daje nam wspaniałą możliwość poznania nowych osób oraz usłyszenia ciekawych historii. Odnajdzie się tu każdy bibliofil, kolekcjoner winyli czy nawet zwykły turysta poszukujący ciekawych wrażeń.