Od piątku rusza Jarmark Bożonarodzeniowy na Targu Węglowym!

Coraz szybciej zbliża się koniec listopada, dni są nieubłaganie krótsze i coraz chłodniejsze. Wiele osób zaczyna już planowanie posiłków świątecznych, powoli wyciągamy z pudełek ozdoby świąteczne. Niektórzy nie czekają już nawet na grudzień;  jeśli duch Bożego Narodzenia wprawia i Ciebie w dobry humor, nie ma na co czekać!

Jarmark Bożonarodzeniowy już od 19 listopada

Wiele Jarmarków Bożonarodzeniowych w całej Europie otwiera swoje bramy w zbliżający się weekend. Gdański Jarmark na Targu Węglowym nie pozostaje w tyle. Przygotowane zostały specjalne, klimatyczne iluminacje świetlne, drewniane budki oraz ozdobne choineczki wprawią każdego w świąteczny nastrój. 

Organizatorom zależy na spokojnej atmosferze zachęcającej do relaksu i spędzenia miło czasu. Dlatego też jarmark czynny będzie od 19 listopada aż przez 5 tygodni. Dzięki temu możliwe będzie rozpoczęcie zakupów świątecznych już wcześniej, bez potrzeby spieszenia się i nerwowości. Tradycyjnie, na straganach będziemy mogli kupić produkty od lokalnych przedsiębiorców. Na pewno będziemy mieć okazję spróbować regionalnych przysmaków i potraw. Warto również odwiedzić stoiska rodzinne, gdzie można skosztować wyrobów, których receptury przekazywane są przez pokolenia.