Lechia Gdańsk rozpoczyna swój udział w Fortunie 1. Lidze: zmagania z Chrobrym Głogów tuż za rogiem

W najbliższym czasie fanów piłki nożnej czeka fascynujące wydarzenie. Lechia Gdańsk, znana drużyna piłkarska, rozpoczyna swoją przygodę w Fortunie 1. Lidze. Pierwszym przeciwnikiem biało-zielonych będzie Chrobry Głogów, z którym zmierzą się w mecze na terenie rywala.

Szymon Grabowski, trener Lechii, nie ma łatwego zadania. Musi nie tylko podjąć decyzję o składzie drużyny, co jest skomplikowanym procesem, ale również zmagają się z niepewnością, których piłkarzy będzie mógł wykorzystać w nadchodzących rozgrywkach. Szczególnie palącym pytaniem jest to, kto zostanie powołany do grania na środku obrony.

Oficjalny zestaw zawodników Lechii prezentuje się następująco: Mikułko – Piła, Brzęk, Neugebauer, Kałahur – Biegański, Szczepański (kapitan) – Diabate, Fernandez, Sezonienko – Zjawiński. Na ławce rezerwowych znajdą się: Kałduński – Poznański, Conrado, Borkowski, Lemka, Bajko, Rzeźnik, Kardaś.

Do grona graczy dostępnych dla sztabu szkoleniowego dołącza Luis Fernandez. Jednak nadal nie ma decyzji dotyczącej czasu gry tego zawodnika podczas meczu w Głogowie.