Don Kasjo: Od MMA do Mistrzostw Polski w Boksie Olimpijskim

W ostatnich latach, Don Kasjo zasłynął jako utalentowany zawodnik w oktagonach FAME MMA i PRIME MMA, nieustannie zaskakując publiczność swoimi umiejętnościami. Stoczył wiele zwycięskich walk, a jedynie Norman „Stormin” Parke, były zawodnik UFC i KSW, zdołał przerwać jego serię zwycięstw. Wśród pokonanych przez Kasjusza Życińskiego znaleźli się Marcin Wrzosek, Paweł „Popek Monster”, Michał „Boxdel” Baron oraz Marcin Najman. Teraz jednak, Don Kasjo postanowił zmierzyć się z nowym wyzwaniem – Mistrzostwami Polski w boksie olimpijskim.

Przez wiele lat Życiński trenował boks i na galach freakfightowych prezentował się jako zawodnik o solidnych umiejętnościach. Pokonał wielu utalentowanych przeciwników, w tym tych z historią walk w KSW czy UFC. Co prawda, dwie ostatnie walki nie poszły po jego myśli – przegrał przez TKO z Dominikiem Zadorą i Pawłem Tyburskim.

Teraz jednak przyszedł czas na kolejny rozdział w karierze Don Kasjo. Weźmie on udział w Mistrzostwach Polski seniorów w boksie olimpijskim, gdzie zmierzy się z przeciwnikami w wadze ciężkiej. Mistrzostwa odbywają się w Toruniu od 4 do 10 grudnia. Każdy miłośnik sportu może śledzić przebieg walk na kanale Polskiego Związku Bokserskiego na platformie Youtube.