Deweloper Budros rusza z 3. etapem sprzedaży Nowych Kowali Plus

Budros wprowadził do sprzedaży kolejne mieszkania (Kowale, ul. Glazurowa) – zaliczane do inwestycji Nowe Kowale Plus. Na tym etapie deweloper oferuje zainteresowanym wybór nowych lokali w budynku FGH, który jest jednym z czterech zbudowanych obiektów w ramach tego projektu.

Kowale – mieszkania na sprzedaż w ramach inwestycji Nowe Kowale Plus

Miejscowością, która przeżywa ostatnimi czasy prężny rozwój, są położone na obrzeżach Gdańska Kowale. Mieszkania zbudowane w ramach inwestycji Nowe Kowale Plus są bardzo atrakcyjną opcją dla młodych osób, ponieważ są one objęte rządowym programem „Mieszkanie bez wkładu własnego”, o którym więcej można przeczytać tutaj.

Właśnie ruszył 3. etap sprzedaży lokali od Budrosa, więc pojawiła się idealna okazja, aby stać się właścicielem nieruchomości na wspomnianych warunkach. W tej fazie deweloper oferuje mieszkania w budynku FGH. Zainteresowani mogą wybrać swoje cztery kąty spośród około 70 mieszkań, znajdujących się w tym obiekcie.

Nowe Kowale Plus – czym charakteryzuje się inwestycja?

Wszystkie cztery budynki wzniesione w ramach projektu Nowe Kowale Plus mają mieszkania o powierzchni od 44 do 60 m². W każdym z tych obiektów znajdą się cichobieżne windy, a mieszkańcy mają umożliwiony dostęp do komórek lokatorskich, w których można przechowywać swoje rzeczy. Dodatkowo Budros oferuje wykupienie miejsca postojowego w naziemnym lub podziemnym parkingu. Warto również zaznaczyć, że właściciele parterowych lokali otrzymają dostęp do ogródka, a osoby, które wybiorą mieszkania na wyższych piętrach, będą miały zapewniony własny balkon. W budynku znajdują się zarówno mieszkania 2-, jak i 3-pokojowe.

Popularność osiedla Nowe Kowale Plus wśród klientów

Budros oferuje swoim potencjalnym klientom wiele atrakcyjnych rabatów i ofert. Pod koniec maja zakończyła się jedna z prowadzonych przez dewelopera promocji o nazwie „Wiosenna promocja”, która pozwalała zaoszczędzić do 33 tysięcy złotych przy zakupie lokalu.

Inwestycja Nowe Kowale Plus cieszy się bardzo dużą popularnością wśród klientów. Na ten moment deweloper ma w ofercie jeszcze tylko kilka wolnych mieszkań w budynku ABC. Natomiast obiekt DE posiada już całkowicie wyprzedane lokale. Nowy budynek FGH właśnie oddany do sprzedaży, pozwoli zaspokoić popyt osób zainteresowanych inwestycją.