Bezpłatna pomoc w zarządzaniu gniewem

Problem przemocy w rodzinie, niestety wciąż jest obecny w wielu rodzinach.

Oprócz pomocy poszkodowanym, bardzo ważna jest również praca ze sprawcami. Zauważenie, że ma się problem i chęć pracy nad sobą to już pierwszy krok w kierunku do dobrej zmiany.

Program pomocy osobom, które stosują przemoc w rodzinie skierowany jest do osób, które zauważyły u siebie problem z kontrolowaniem złości. Najczęściej w takich przypadkach osoba taka, wyrzuca całą frustrację i gromadzony gniew- na najbliższych sobie osobach. Dlatego tak ważna jest umiejętność radzenia sobie z silnymi emocjami i kontrolowania swoich reakcji. Na darmową terapię oraz poradnictwo mogą się zgłaszać mieszkańcy Gdańska, w wieku od 20 do 60 lat.  Osoby chętne zachęcamy do kontaktu z Fundacją Pomorskie Centrum Psychotraumatologii pod numerem telefonu: 724 271 133 (dostępny od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 16.00).

W ramach projektu przeprowadzane będą spotkania ze specjalistami, sesje terapeutyczne przeprowadzane będą w gabinecie przy ulicy ul. Brzozowej 15 w Gdańsku. W ramach zajęć przekazana zostanie informacja o tym jak radzić sobie z gniewem, aby nie dopuścić do utraty kontroli. Udział w spotkaniach będzie niezwykle wartościowy dla każdego, komu zależy na poprawie relacji z rodziną i przyjaciółmi.