Wielki koncert Sanah na Polsat Plus Arenie w Gdańsku

Z całą pewnością, 8 września był dniem nie do zapomnienia dla miłośników muzyki. Polska piosenkarka, skrzypaczka i kompozytorka, Sanah, dała niesamowity koncert na stadionie Polsat Plus Arena w Gdańsku, który zapełniony był do ostatniego miejsca, mieszcząc aż 42 tysiące fanów.

Sanah, czyli Zuzanna Irena Grabowska to artystka młodego pokolenia, której muzyka to połączenie indie popu z poezją śpiewaną. Pochodzi z Warszawy, gdzie urodziła się 2 września 1997 roku. Pod pseudonimem „Sanah”, będącym skróconą formą angielskiej wersji jej imienia – Susannah, zdobyła szerokie uznanie na polskiej scenie muzycznej.

Wydała swoją debiutancką EP-kę „Szampan” w 2019 roku, która szybko zdobyła serca polskich słuchaczy. Następnie wydała trzy kolejne albumy i odbyła serię tras koncertowych. Jednak marzeniem artystki było wystąpienie na dużym stadionie.

To marzenie spełniło się bez wątpienia właśnie w Gdańsku. Na koncert Sanah przyszło aż 42 tysiące jej fanów! Artystka wystąpiła na Polsat Plus Arenie w piątek 8 września, gdzie wykonała swoje największe hity, takie jak „Szampan”, „Melodia” czy „Ale jazz”.