Tragiczny finał świątecznej zabawy w Gdańsku: 28-latek ranny po ataku nożownika

Noc pełna świątecznego świętowania w gdańskim lokalu przerodziła się w dramat, kiedy doszło do konfliktu zakończonego atakiem nożownika. Młody mężczyzna, mający 28 lat, został przewieziony do szpitala po tym, jak został brutalnie ugodzony nożem w trakcie bójki, która wybuchła w klubie. Jeden ze świadków tragicznego incydentu opisuje widok 28-latka leżącego na ziemi pokrytej krwią i wykrzywiającego się w bólu.

Podczas nocy z Wigilii na Boże Narodzenie służby policyjne w Gdańsku otrzymały zgłoszenie o awanturze zaistniałej przy jednym z nocnych klubów znajdujących się na terenach postoczniowych. W wyniku szamotaniny pomiędzy grupami mężczyzn, jeden z uczestników wyjął nóż i zranił innego w rejon klatki piersiowej.

Atak nożem na 28-latka jest obecnie przedmiotem śledztwa służb policyjnych. Jak informuje asp. szt. Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Przewiduje się, że w najbliższy poniedziałek odbędą się czynności z jego udziałem. Tymczasem dochodzenie w sprawie trwa i funkcjonariusze policji starają się wyjaśnić wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Osoba odpowiedzialna za atak nożem nie jest na razie znana służbom policyjnym. Według początkowych ustaleń, wszyscy świadkowie i uczestnicy bójki byli pod wpływem alkoholu. Wkrótce mają oni stawić się na przesłuchanie.

Jeden ze świadków zdarzenia opowiada o dramatycznym widoku, który zastał przy wejściu do klubu – mężczyzna leżący na ziemi, krwawiący z rany w brzuchu i wykrzywiający się z bólu. Ta scena zaskoczyła i przeraziła wszystkich obecnych na miejscu zdarzenia.