Szlagier Fortuny 1. Ligi na Polsat Plus Arenie w Gdańsku

W piątek, 10 listopada o 20:30, na Polsat Plus Arenie w Gdańsku, odbędzie się emocjonujący mecz piłkarski Fortuny 1. Ligi pomiędzy Lechią Gdańsk a Wisłą Kraków. Klub z Gdańska wypracowuje różne strategie, aby zwiększyć frekwencję na stadionie.

Choć listopadowy wieczór nie jest najodpowiedniejszym momentem do siadania na stadionowych trybunach i kibicowania ulubionej drużynie, harmonogram rozgrywek piłkarskich jest nieubłagany. Czasami nie sprzyja on wysokiej frekwencji na meczach polskiej pierwszej ligi piłkarskiej, ale to nie jest żelazna reguła. Z tą problematyką boryka się Lechia Gdańsk, która zaplanowała swój mecz z Wisłą Kraków na 10 listopada o godzinie 20:30.

Mogłoby się wydawać, że lipiec czy sierpień to idealny czas na wizytę na stadionie, jednak listopad już taki nie jest. Dla najbardziej oddanych fanów nie stanowi to jednak przeszkody, choć nawet oni nie są w stanie zapełnić całych trybun 40-tysięcznego stadionu w Gdańsku. Wystarczy rzut okiem na frekwencję na poprzednich domowych spotkaniach Lechii, aby dostrzec, że tendencja jest raczej spadkowa.