Szczęśliwe zakończenie poszukiwań zaginionego 37-latka w Gdańsku

Na terenie Gdańska prowadzono intensywne poszukiwania jednego z mieszkańców miasta, który nagle przestał dawać o sobie znaki życia. Mężczyzna, w wieku 37 lat, ostatni raz został dostrzeżony w sobotnie popołudnie, dokładnie 24 czerwca. Jego lokalizację ustalono na ulicy Targ Drzewny. Od tego momentu, mężczyzna nie nawiązał kontaktu ani ze swoją rodziną ani nie powrócił do swojego miejsca zamieszkania.

Poszukiwania zakończyły się pomyślnie we wtorek, 27 czerwca. Informacje o odnalezieniu zaginionego przekazała Magdalena Ciska – rzecznik gdańskiej policji. Jak zaznaczyła, około godziny 12:00, funkcjonariusze odnaleźli 37-latka w rejonie Śródmieścia Gdańska, co pozwoliło zakończyć wszelkie działania poszukiwawcze.

Przed rozwiązaniem sprawy, policjanci ze Śródmieścia intensywnie pracowali nad odnalezieniem zaginionego. Ostatnia obserwacja 37-latka miała miejsce niedaleko hostel przy ulicy Targ Drzewny. To tam mężczyźna był widziany po raz ostatni, a było to 24 czerwca w godzinach popołudniowych. Od tamtej pory nie udało się nawiązać z nim żadnego kontaktu.