Otwarcie unikatowej ekspozycji egzotycznych owadów w Alfa Centrum Gdańsk

Alfa Centrum Gdańsk stało się miejscem prezentacji nietypowej wystawy, która z jednej strony wywołuje fascynację, a z drugiej strony sprawia, że u niektórych osób krew zastyga w żyłach. Goście będą mieli okazję doświadczyć bliskiego kontaktu z egzotycznymi pająkami i skorpionami, które są dosłownie na wyciągnięcie ręki. Wystawa oferuje również możliwość zapoznania się z rzadko spotykanymi gatunkami owadów, które zostały zgromadzone w sekcji „Robaczkowo”.

Niespotykane pająki, skorpiony i owady sprawiły, że Alfa Centrum Gdańsk zamieniło się w tropikalny zakątek pełen egzotycznych doznań. Niektóre osoby odbierają tę wystawę jako okazję do odkrycia piękna i niecodzienności tajemniczego świata tych stworzeń. Inni natomiast odczuwają lekkie drżenie na myśl o tak bliskim kontakcie z nimi. Bez względu na emocje, które wywołuje, ekspozycja ta nie pozwala na obojętne przejście obok siebie.

Organizatorzy wystawy w Alfa Centrum Gdańsk zachęcają zwiedzających do podjęcia fascynującej podróży do świata pająków i skorpionów, które są reprezentantami najbardziej odległych zakątków ziemi. Celem jest przybliżenie tej nietypowej tematyki wszystkim zainteresowanym, zarówno tym preferującym spokojne obcowanie z naturą jak i szukającym mocniejszych emocji.