Kolizja na obwodnicy Trójmiasta powoduje utrudnienia

Na obwodnicy Trójmiasta doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Wypadkowi, który miał miejsce w sobotę 26 sierpnia, uległy dwa samochody osobowe. Kierowcy Forda i Opla musieli zmierzyć się z konsekwencjami zderzenia, które skutkowało wyciekiem płynów eksploatacyjnych.

Dokładnie w południe, o godzinie 14:50, w pobliżu węzła Szadółki kierujący w stronę autostrady A1 borykali się z problemem – na jezdni miała miejsce kolizja. Dwa pojazdy marki Ford i Opel, zetknęły się ze sobą, powodując utrudnienia w ruchu.

Sytuację kontrolowały dwa zastępy straży pożarnej, które szybko zostały skierowane na miejsce zdarzenia. W wyniku tego incydentu drogowego, pojawił się problem w postaci przeciekających płynów eksploatacyjnych z uszkodzonych pojazdów. Na szczęście, nikt nie odniósł obrażeń podczas tego zdarzenia.

Podczas pracy strażaków na miejscu zdarzenia, ruch odbywał się tylko jednym pasem, co spowodowało dodatkowe utrudnienia dla innych użytkowników drogi. Po 53 minutach intensywnych prac, sytuacja została opanowana a jednostki straży pożarnej mogły wrócić do koszar.