Kevin Blackwell objął stanowisko dyrektora technicznego w Lechii Gdańsk

Południowy klub piłkarski, Lechia Gdańsk, oficjalnie potwierdziła nasze wcześniejsze doniesienia. Kevin Blackwell, doświadczony trener z Anglii, został mianowany na stanowisko dyrektora technicznego. W tym kontekście zasługuje na uwagę fakt, że Anglik ma za sobą bogatą karierę trenerską, obejmującą takie kluby jak Leeds United czy Sheffield United.

Blackwell posiada także doświadczenie zdobyte w trakcie pracy dla Crystal Palace, Queens Park Rangers, Cardiff City i Middlesbrough. Warto zaznaczyć, że współpracował tam z jedną z najbardziej legendarnych postaci w świecie futbolu na Wyspach Brytyjskich – Neilem Warnockiem.

Lechia Gdańsk podała oficjalne informacje o zmianie na stanowisku dyrektora technicznym. Nową osobą na tym stanowisku jest Kevin Blackwell.

Blackwell wyraża swoje zadowolenie z powierzonego mu obowiązku: „Czuję się niezwykle podekscytowany moją nową rolą jako dyrektor techniczny Lechii Gdańsk. Jestem pełen entuzjazmu do realizacji wspólnej wizji osiągnięcia sportowych celów MADA. Nie mogę się doczekać, aby blisko współpracować z prezesem Paolo. Jestem również pełen oczekiwania na poznanie pracowników, zawodników i kibiców tego znakomitego klubu. Wierzę, że razem będziemy dążyć do osiągnięcia przyszłych sukcesów”.