Karta podarunkowa Allegro – sprawdzony prezent na każdą okazję

Czasami wybór odpowiedniego prezentu bywa bardzo kłopotliwy, nawet jeśli dobrze zna się osobą, którą ma się obdarować. Karta podarunkowa Allegro pomoże rozwiązać ten problem. Świetnie sprawdzi się w roli prezentu, niezależnie od obchodzonej okazji. Zakupić ją można w sklepach Żabka.

Voucher Allegro – przepis na udany prezent

Karta podarunkowa Allegro to uniwersalny pomysł na prezent. Świetnie sprawdzą się niezależnie od danej okazji, na którą mają zostać wręczone. Obdarować nimi można zarówno osoby, które zna się dość dobrze, jak i te, o których gustach i upodobaniach nie wie się zbyt dużo. Wszystko dlatego, że kartę podarunkową Allegro można przeznaczyć na zakup dowolnych produktów, które są dostępne w ofercie sklepu. Pozostawia to dużą swobodę w skomponowaniu prezentu według własnych preferencji.

Bon podarunkowy Allegro otwiera drogę do ogromnej oferty produktów

Kolejną zaletą, jaką może pochwalić się karta podarunkowa Allegro, jest to, że za jej pomocą można dokonać zakupu artykułów z naprawdę różnorodnych kategorii. Oferta sieci Allegro to zarówno artykuły spożywcze, wyposażenie domu i ogrodu, części samochodowe, zabawki, książki, jak i profesjonalny sprzęt sportowy. Voucher Allegro pozwoli na zakupienie niezbędnych w życiu codziennym produktów lub rzeczy służących do rozwijania pasji, urozmaicających czas wolny czy pomagających w zdobywaniu nowej wiedzy. Tak ogromny wybór sprawia, że każdy, niezależnie od tego, czym się zajmuje i co lubi, może wybrać dla siebie prezent, z którego będzie aktywnie korzystać.

Karta podarunkowa Allegro – praktyczne informacje

Bon podarunkowy Allegro upoważnia do jednorazowych zakupów w tym serwisie. Jeśli wartość zamówienia jest niższa niż kwota dostępna na karcie podarunkowej, różnica jest zwracana użytkownikowi w postaci nowej karty podarunkowej Allegro. Proces powtarza się do momentu wykorzystania wszystkich środków. Voucher Allegro jest aktywny przez 12 miesięcy od daty jego zakupienia. Aby swobodnie z niego korzystać, nie jest wymagane posiadanie konta w banku ani karty płatniczej.

Karty podarunkowe Allegro zakupisz w bezpośrednio w Żabce

Voucher Allegro można zakupić w sklepach sieci Żabka. Sam decydujesz, jaką kwotą chcesz zasilić kartę podarunkową. Po uiszczeniu opłaty sprzedawca wyda wraz z bonem specjalny paragon. To bardzo ważne, aby nie zapodział się przed dokonaniem aktywacji. Znajduje się na nim indywidualny kod doładowujący oraz kilka przydatnych w procesie rejestracji informacji.