IV liga piłkarska: Remis w meczu między Gromem Nowy Staw a Gedanią II Gdańsk

Zespół piłkarski Grom Nowy Staw w 23. serii spotkań IV ligi, zakończył grę remisem 1:1 przeciwko ekipie Gedanii II z Gdańska. Starcie odbyło się na terenie przeciwnika, a dokładnie na stadionie gdańszczan, w sobotę 6 kwietnia.

Podczas pierwszej części rozgrywki, drużyna Gedanii II objęła prowadzenie, zdobywając bramkę w 34. minucie meczu. Bramka dająca zaszczytny remis padła dopiero w 63. minucie rywalizacji, a autorem tego strzału był Marek Jaryczewski ze strony Gromu.

Do tej pory drużyna Grom Nowy Staw zgromadziła na swoim koncie ligowym 44 punkty. Po zakończeniu bieżącej rundy rozgrywek, nadal będzie utrzymywała swoją pozycję na czwartym miejscu w tabeli.

W następnej odsłonie zmagań ligowych stawią czoła Arce II Gdynia. Rywal zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli z dorobkiem 17 punktów po 22 rozegranych meczach. Zmagania odbędą się 13 kwietnia (sobota) o godzinie 11, na stadionie drużyny Grom.