Gdański kierowca przewoził osobę na masce samochodu po kolizji

Coś co wydaje się wyjęte z filmu akcji, miało miejsce w miniony czwartek na terenie Gdańska. Kierujący citroenem, który zaangażowany był w kolizję drogową, podjął decyzję o ucieczce z miejsca zdarzenia. Stojący na drodze uczestnik kolizji próbował uniemożliwić mu to, ostatecznie jednak znalazł się na masce uciekającego auta. Nagrania dokumentujące ten niecodzienny incydent stały się viralem w sieci.

Kolizja miała miejsce w rejonie skrzyżowania przy centrum handlowym Manhattan. Na nagraniach udostępnionych przez świadków tego zdarzenia można zobaczyć, jak kierowca stojącego bliżej skrzyżowania auta opuszcza pojazd. Wówczas pojazd marki Citroen, którego kierowca był również zaangażowany w zdarzenie, rusza przed siebie pomimo osoby znajdującej się na drodze. Nie zważając na obecność innej osoby, kierowca ciągnie dalej.

Niezwykłe jest to, że kierowca nie tylko przekroczył skrzyżowanie z osobą na masce swojego auta, lecz również zatrzymał pojazd tylko po to, aby po chwili ruszyć wstecz i szybko skręcić w boczną ulicę. Filmik kończy się w tym momencie i nie wiadomo dokładnie, kiedy drugi kierowca odłączył się od samochodu. Ku zdumieniu wielu, sprawca tej całej sytuacji zgłosił się na policję jeszcze tego samego dnia.