Czyszczenie tapicerki samochodowej. Co zrobić, kiedy domowe środki zawiodą?

Po wakacyjnym wyjeździe z dziećmi twoja tapicerka samochodowa nie wygląda już tak idealnie? Masz poczucie, że zaniedbałeś czyszczenie tapicerki samochodowej, a teraz samodzielnie nie jesteś w stanie jej doczyścić? Na obiciu kanapy pojawiła się plama, której za nic nie możesz się pozbyć? Skorzystaj z usługi profesjonalnego czyszczenia tapicerki samochodowej.

Czyszczenie tapicerki samochodowej — samodzielnie czy z pomocą profesjonalistów?

O wygląd tapicerki samochodowej warto dbać regularnie. Zarówno odkurzanie, jak i pranie tapicerki to jedno z zadań, które powinno na stale znaleźć się w harmonogramie czyszczenia samochodu. Konsekwentne wywiązywanie się z takich obowiązków pozwala na dłużej zachować idealny wygląd wnętrza. Zdarzają się jednak sytuacje, w których zabrudzenia są tak silne, że domowym sprzętem nie masz szans ich usunąć. W takim przypadku warto rozważyć czyszczenie tapicerki samochodowej Gdańsk i skorzystanie z profesjonalnej pomocy. Najczęściej potrzebny jest po prostu silny i skutecznie działający zaawansowany sprzęt, którego większość z nas nie ma w swoim garażu.

czyszczenie tapicerki samochodowej Gdańsk

Pranie tapicerki — jak usunąć plamy i brzydkie zapachy?

Zarówno odkurzanie, jak i pranie tapicerki samochodowej w przypadku silnych zabrudzeń lub starszych plam, nagromadzonych zanieczyszczeń jest zadaniem niełatwym i wymagającym odpowiedniego przygotowania. Zabrudzenia wcierają się w tapicerkę, brzydkie zapachy wnikają w głąb materiału, co sprawia, że ich usunięcie jest naprawdę trudne. W procesie prania i zaawansowanego czyszczenia można jednak osiągnąć naprawdę spektakularne efekty. Oczywiście wiele zależy od stopnia zabrudzenia, natomiast bardzo różne zanieczyszczenia z pomocą specjalnej chemii i zaawansowanego sprzętu do czyszczenia można skutecznie i trwale usunąć.

Czyszczenie tapicerki samochodowej Gdańsk

Firmy takie jak Lusi Pomagier oferują zaawansowane usługi wykonywane z pomocą profesjonalnego karchera, co pozwala skutecznie usuwać różnego rodzaju zabrudzenia i brzydkie zapachy. W zależności od potrzeb możesz skorzystać z mniej lub bardziej rozbudowanego pakietu usług:

  • w standardowy pakiet czyszczenia wchodzi z reguły pranie foteli na przodzie i pranie tylnej kanapy,
  • możesz skorzystać także z możliwości prania zagłówków,
  • usuwanie zanieczyszczeń może obejmować pranie boczków, zagłówków, podłokietników,
  • osobną usługą jest odkurzanie podłogi, jej pranie, a także czyszczenie bagażnika,
  • ważną częścią jest pranie dywaników materiałowych,
  • do tego możesz poprosić także o  wyczyszczenie elementów plastikowych, a także mycie szyb z obu stron.