André Rieu oczarowuje Trójmiasto swoim koncertem

W dniu 7 czerwca słynny skrzypek André Rieu wraz z 60-osobowym zespołem odwiedził Trójmiasto i wystąpił na scenie Ergo Areny. Entuzjaści muzyki z różnych części Polski przybyli, aby uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu, co było widoczne na podstawie ogromnych korków utworzonych przed obiektem.

Niesamowite widowisko trwające kilka godzin wprowadziło publiczność w stan zachwytu, a uczestnicy mieli okazję przeżyć niezapomniane chwile pełne wzruszeń. Zdjęcia z tego wyjątkowego koncertu prezentują jego unikalną atmosferę.

Zaszczyt gościć na swojej scenie „Króla walca”, jak nazywany jest André Rieu, przypadł gdańskiej Ergo Arenie. Skrzypek ten, uważany za fenomen muzyczny, może poszczycić się sprzedażą aż 40 milionów egzemplarzy swoich płyt, co uczyniło go jednym z najbardziej popularnych solistów na świecie. Rieu przywiązuje dużą wagę do tego, aby jego występy były pełne radości i miłości. Wybierając repertuar, kieruje się przede wszystkim intuicją, „z głębi serca”, co do tej pory nie przyniosło mu żadnych rozczarowań.